IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie > Blog > Sukcesy uczniów w I Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji i Prozy Francuskojęzycznej
Dnia 30 maja br. odbył się I Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji i Prozy Francuskojęzycznej organizowany przez  II LO w Tarnowie. W tym roku, w ramach popularyzacji literatury francuskojęzycznej, uczestnicy zaprezentowali w języku francuskim jeden wybrany wiersz pisarza Jacques’a Prévert’a.
Cieszymy się i gratulujemy wysokich miejsc naszym uczniom.
Jakub Lasko z klasy 2B zdobył II miejsce, (wiersz Les ombres), a Karolina Kubik z klasy 2G
zdobyła III miejsce (wiersz Familiale).
Brawo!
Recytacja w języku francuskim przy dźwiękach muzyki zdobyła uznanie publiczności i Jury.
                                                                          Félicitations!!!