Kolejne wirtualne spotkanie polsko-włoskie w języku francuskim!

IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie > Blog > Kolejne wirtualne spotkanie polsko-włoskie w języku francuskim!
Dnia 30 maja 2023 roku uczniowie z klas 1D i 1F uczący się języka francuskiego mieli możliwość zapoznania się z uczniami ze Szkoły Liceo Linguistico "Mamiani" w Pesaro.
Wideo-rozmowy dotyczące swoich zainteresowań, miejsca zamieszkania czy rodziny odbyły się w języku francuskim za pomocą smartfonów. Było to już drugie wirtualne spotkanie uczniów naszej szkoły
oraz włoskich przyjaciół w ramach  współpracy w projekcie "Erasmus+".
Dzięki temu spotkaniu uczniowie rozpoczynający swoją naukę języka francuskiego mieli okazję skonfrontować swoje umiejętności językowe oraz z pewnością zdobyli wiele nowych znajomości.
Bravo!!
Zapraszamy do obejrzenia filmiku na fb przygotowanego przez Agatę Wardzałę z 1F.link