Dnia 26.09.2022r w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Języków Obcych.

IV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie > Blog > Dnia 26.09.2022r w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Języków Obcych.

Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialne były panie A. Filip, K. Molczyk, A.Maziarz-Pasek, A. Kołodziej, R. Śliwińska-Kulesa, M. Król, K. Tadel,T. Świętnicka oraz U. Wajda oraz klasy 2C i 3C. W ramach obchodów Dnia Języków Obcych uczniowie szkoły podstawowej wraz z p. A. Filip oraz p. M. Król przygotowali prace projektowe – cztery kraje europejskie przedstawione w formie plakatów, z najważniejszymi informacjami. Uczniowie prezentowali również prace na temat wybranego państwa. Licealiści brali udział w lekcjach kulturoznawczych, podczas których mieli okazję poznać ciekawe fakty dotyczące języków obcych. W całej szkole, w trakcie trwania przerw, panowała wspaniała atmosfera w rytmach piosenek w j. angielskim, francuskim, włoskim itd. Szkoła została udekorowana pięknymi plakatami informacyjnymi, promującymi j. angielski oraz hasłami w językach obcych.