Olimpiady ogólnopolskie

ROK SZKOLNY

IMIĘ  I NAZWISKO

NAZWA OLIMPIADY/KONKURSU

WYNIK

2023/2024

JULIANA PYTEL

47 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2023/2024

JAN PARA

47 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

LAUREAT

2023/2024

ANNA PARA

47 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2023/2024

ZUZANNA MOSIO

LIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

LAUREATKA

2023/2024

WERONIKA GÓRKA

VII OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

LAUREATKA

2022/2023

MACIEJ SONDEJ

LIII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

LAUREAT

2022/2023

JAKUB MITERA

46 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTA

2021/2022

JAN PARA

45 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTA

2021/2022

ANNA PARA

45 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2020/2021

NATALIA ŁANOCHA

44 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2020/2021

MAGDALENA LIPA

LI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

2018/2019

IGA SERAFIN

42 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2018/2019

MACIEJ MACIUSZEK

MIĘDZYNARODOWY TEST WIEDZY CHEMICZNEJ ECHEM TEST

I MIEJSCE

2017/2018

MACIEJ MACIUSZEK

MIĘDZYNARODOWY TEST WIEDZY CHEMICZNEJ ECHEM TEST

II MIEJSCE

2017/2018

MACIEJ MACIUSZEK

XXXIII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

2017/2018

KAROLINA KANTOR

XXXII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTKA

2016/2017

JULIA ŚWIĘTNICKA

40 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2015/2016

JULIA ŚWIĘTNICKA

39 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2015/2016

EWA KOZUB

39 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2014/2015

ALINA KUMOREK

XLIV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

FINALISTKA

2014/2015

PATRYK BANIAK

XXX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

2014/2015

PATRYK BANIAK

XLIV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

LAUREAT

2014/2015

KAROLINA ADWENT

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA WŁOSKIEGO I WIEDZY O WŁOSZECH „IL BEL PAESE”

LAUREATKA

2013/2014

ALINA KUMOREK

XXIX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTKA

2013/2014

MICHAŁ ŁUSZCZYK

XXI OLIMPIADA INFORMATYCZNA

LAUREAT

2013/2014

PATRYK BANIAK

XXIX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

2012/2013

PATRYK BANIAK

XXVIII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

2012/2013

MICHAŁ ŁUSZCZYK

XX OLIMPIADA INFORMATYCZNA

LAUREAT

2012/2013

KRZYSZTOF PODSIADŁO

OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

FINALISTA

2012/2013

PIOTR MOLCZYK

XXVIII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

2011/2012

BARTOSZ PISARSKI

XXXV OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTA

2011/2012

MAREK BORCZUCH

XXII OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

FINALISTA

2011/2012

PIOTR MOLCZYK

XXVII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

2010/2011

MAREK BORCZUCH

XXI OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

FINALISTA

2009/2010

ANNA PRAŻUCH

XXXIII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2008/2009

BENEDYKT ŻUREK

L OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

FINALISTA

2008/2009

ANNA DRWAL

XXXIX OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

LAUREATKA

2008/2009

TOMASZ BEŁZOWSKI

XXXIX OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTA

2008/2009

MARCIN BEŚCIAK

XXXII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

LAUREAT

2007/2008

MARCIN BEŚCIAK

XXVI OLIMPIADA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

LAUREAT

2006/2007

ALEKSANDRA STAŃCZYK

XXI OLIMPIADA JEYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTKA

2006/2007

MARIA NEJMAN

XXXVII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

2003/2004

OLGA WIŚNIEWSKA

XXXIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

2003/2004

EWA MAŁOPOLSKA

XXXIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

2003/2004

ANNA LIBERA

XXVII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2003/2004

ILONA KOZYRA

XIX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTKA

2002/2003

OLGA WIŚNIEWSKA

XXVI OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FINALISTKA

2002/2003

JOANNA WITEK

XXXII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

LAUREATKA

2002/2003

KATARZYNA SZUBA

XIII OLIMPIADA WIEDZY KATOLICKIEJ

FINALISTKA

2002/2003

GRZEGORZ ŁAZAREK

I OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

FINALISTA

2001/2002

MAGDALENA PIKUL

XXXII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

2001/2002

WOJCIEHC CZECH

LI OLIMPIADA FIZYCZNA

FINALISTA

2001/2002

MAŁGORZATA CZAPIGA

XXXII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

2000/2001

MONIKA SREBRO

XVII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTKA

2000/2001

PAULINA MAŁOCHLEB

XXXI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

1999/2000

MONIKA SREBRO

XXIX OLIMPIADA BIOLOGICZNA

FINALISTKA

1997/1998

BARTOSZ PIKUL

XXVII OLIMPIADA BILOGICZNA

FINALISTA

1996/1997

MARCIN SACHA

XIII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

1995/1996

RAFAŁ WÓJCIK

XII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

1995/1996

MATEUSZ SUMARA

XII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

1995/1996

MATEUSZ SUMARA

XXV OLIMPIADA BILOGICZNA

FINALISTA

1994/1995

MAGDALENA FIKAS

XXV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

1992/1993

JOANNA KAMIŃSKA

V OLIMPIADA FILOZOFICZNA

FINALISTKA

1990/1991

DIONIZY SMOLEŃ

XVII OLIMPIADA HISTORYCZNA

FINALISTA

1990/1991

ZBIGNIEW WIELGOSZ

VII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

FINALISTA

1988/1989

PAWEŁ PROKOP

XXXVIII OLIMPIADA FIZYCZNA

FINALISTA

1988/1989

PAWEŁ STANEK

XXXVIII OLIMPIADA FIZYCZNA

LAUREAT

1987/1988

PAWEŁ STANEK

XXXVII OLIMPIADA FIZYCZNA

LAUREAT

1987/1988

JAROSŁAW MACIEJOWSKI

XVII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

LAUREAT

1987/1988

JAROSŁAW MACIEJOWSKI

XVII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

LAUREAT

1987/1988

LESZEK KIDOŃ

XXXVII OLIMPIADA FIZYCZNA

FINALISTA

1986/1987

PAWEŁ STANEK

XIII OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

FINALISTA

1986/1987

RENATA WZOREK

XVIII OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

FINALISTKA

1984/1985

IZABELA PIERONEK

VIII OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

FINALISTKA

1984/1985

EWA PIERONEK

VIII OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

FINALISTKA

1984/1985

WIESŁAW GAJDURA

XXVI OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

FINALISTA

1982/1983

EWA HORODYŃSKA

XIII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

1982/1983

STANISŁAW TURLEJ

IX OLIMPIADA HISTORYCZNA

FINALISTA

1981/1982

PIOTR TARNOWSKI

XIII OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA

1980/1981

ANNA WILGA

XI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

FINALISTKA

1980/1981

TADEUSZ KUBALA

VII OLIMPIADA HISTORYCZNA

FINALISTA

1980/1981

MARIA ANIOŁ

XII OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

FINALISTKA

1978/1979

RENATA KOZIOŁ

III OLIMPIADA JEZYKA ANGIELSKIEGO

LAUREATKA

1975/1976

JAROSŁAW GIBAŁA

II OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

LAUREAT

1974/1975

MIECZYSŁAW RÓŻYCKI

I OLIMPIADA HISTORYCZNA

FINALISTA